Not known Facts About Dedicated Sunucu

Hızlı Lawnım: En yaygın soruların yanıtlarını içeren hızlı destek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

HP, dünyanın en güvenilir ve kaliteli sunucu donanım sağlayıcılarından biridir. İkili anlaşmalarımız sayesinde en yeni özelliklere sahip HP sunucularına en uygun fiyatlara fiziksel sunuculara sahip olun!

Sunucularımız seçilebilir iki farklı TIER 3 veri merkezinde barınmakta olup yedekli internet erişimi sağlamaktadır.

Dedicated Server Kiralama, yüksek performanslı bir fiziksel sunucunun, aylık veya yıllık periyotlar ile tüm kaynaklarının tahsis edildiği bir fiziksel sunucu kiralama hizmetidir.

Sanal Sunucuların en büyük özelliği ekonomik ve performanslı olmasıdır.Sanal Sunucu sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz

Alınacak sunucu barındırma hizmetleri ile tüm değişiklikleri yapabilirsiniz. Ayrıca sunucunuz ile ilgili raporları da alabilirsiniz.

Server Mirroring Sunucu: Aynı yapılandırmayı paylaşan farklı iki sunuya yansıtılması prensibine dayalı çalışma sistemine sahip sunucudur. Sunucular arasın eşitleme 3. Parti yazılımlar ile yapılabilir.

Bir şirket ya da tek bir kullanıcı advertisementına ayrılan paylaşımsız World wide web sunucusuna dedicated server deniliyor. Kullanım hakları ise tek bir şirket ya da kuruma click here ait değildir. Paylaşımlı sunuculardan bu noktada ayrılır. Bu sunucunun tam olarak bir Türkçe karşılığı olmasa da Fiziksel/ Paylaşımsız sunucu olarak tercüme edilebilir.

Sunucu hizmetlerinde genel kullanım sözleşmesi yanında sunucu hizmet sözleşmesi de dikkate alınır.

Paylaşımı olan sunucularda yalnızca tek bir şirket kullanımı bulunmaz. Bu sunucuların içerisinde birden çAlright şirketin verileri yer almaktadır.

Hızlı Gardenım: En yaygın soruların yanıtlarını içeren hızlı destek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kurumsal firmaların tercih ettiği kurumsal web hosting ile şirketinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

İnternet erişim omurgamızın kapasitesi four x 10Gbps. İnternet çıkışımız %a hundred yedeklidir. Herhangi bir kapasitesi ihtiyacı Türk Telekom tarafından anında karşılanabilmektedir.

Tüm donanımlarımızı sıfır olarak sadece sizin için kullanıyor ve sizlere mümkün olan en yüksek hızı ve performansı sunuyoruz. %a hundred Saldırı Koruması

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *